Poszukiwany 32-latek święta spędzi za kratami

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.12.2021 10:23,
Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 32-letniego bielszczanina, który prowadził osobowego volkswagena pomimo sądowego zakazu.
Poszukiwany 32-latek święta spędzi za kratami

Mundurowi patrolowali wczoraj w nocy okolicę Osiedla Karpackiego. Ich uwagę zwrócił kierujący osobowym volkswagenem. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli i sprawdzeniu kierującego w policyjnej bazie danych okazało się, że wsiadł za kierownicę pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz jest poszukiwany przez sąd, ponieważ ma do „odsiadki” karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu skąd zgodnie z dyspozycją sądu trafi do zakładu karnego.

32-latek Święta Bożego Narodzenia spędzi za kratami. Lepiej zgłosić się samemu…

Policjanci szukają aż do skutku. I ten skutek zwykle jest dla osób poszukiwanych nagły, zaskakujący i zawsze nieprzyjemny. Może nastąpić podczas kontroli drogowej, legitymowania na ulicy, podczas wakacji spędzanych razem z rodziną lub służbowej podróży. Poszukiwany jest zatrzymywany i natychmiast doprowadzany do najbliższej jednostki Policji, a zwykle już następnego dnia, do zakładu penitencjarnego. Nie ma już czasu na załatwianie i porządkowanie swoich spraw rodzinnych i zawodowych. Kiedy policjanci zatrzymują osobę poszukiwaną w sytuacjach takich jak rodzinne wakacje czy podróż narażeni na stres związany z zatrzymaniem są również bliscy osoby poszukiwanej, często także małoletnie dzieci, które nie zawsze rozumieją sytuację. Dlatego — między innymi — lepiej zgłosić się samemu do najbliższej jednostki Policji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy