Poszukiwany 36-latek zatrzymany na stacji paliw

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.01.2022 10:51,
Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 36-latka, który pomimo śnieżycy i mrozu w środku nocy przyjechał motorowerem na stację paliw.
Poszukiwany 36-latek zatrzymany na stacji paliw

Podczas kontroli drogowej okazało się, że miał zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany przez sąd, ponieważ miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

W nocy z czwartku na piątek policjanci patrolowali okolicę bielskich osiedli; Karpackiego i Beskidzkiego. Ich uwagę zwrócił kierujący motorowerem, który pomimo obfitych opadów śniegu i mrozu podjechał na stację paliw. Postanowili skontrolować kierowcę.

Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a motorower nie był ubezpieczony.

Wyszło także na jaw, że 36-letni bielszczanin jest poszukiwany przez sąd, ponieważ miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Stróże prawa nazajutrz zgodnie z dyspozycją sądu doprowadzili mężczyznę do zakładu karnego. Powiadomili także Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, który może nałożyć karę finansową za niezawarcie obowiązkowego ubezpieczenia OC.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy