Poszukiwany 47-latek zatrzymany w centrum Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.10.2022 15:04,
Sąd Rejonowy w Cieszynie wydał list gończy za 47-letnim mężczyzną, który mieszkał w przeszłości na terenie powiatu suskiego.
Poszukiwany 47-latek zatrzymany w centrum Bielska-Białej

Mężczyzna poszukiwany był od kilku miesięcy przez wymiar sprawiedliwości. Pomimo, że został skazany na pół roku odsiadki to zlekceważył sądowy wyrok. Kolejne wystawiane przez sad wezwania do wstawiennictwa w zakładzie karnym na nic się zdały, dlatego też Sąd Rejonowy w Cieszynie wystawił za mężczyzną list gończy, a sprawą poszukiwań zajęli się suscy kryminalni z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób.

Jak ustalili, przebywa on na terenie śląska. Dalsze policyjne ustalenia doprowadziły do samego centrum Bielska Białej gdzie na terenie miasta 47-latek został namierzony i zatrzymany przez kryminalnych. Mężczyzna został przewieziony przez policjantów do zakładu karnego, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe pół roku.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy