Poszukiwany dwoma listami gończymi

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2020 09:00, PG
Jak wynika z materiałów sprawy, 65-latek przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od blisko roku.
Poszukiwany dwoma listami gończymi

Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji żywieckiej komendy policji zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych, które wydał za nim Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej oraz Pszczynie. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od blisko roku. Teraz prawie dwa lata spędzi w areszcie.

W czwartek (24.09.) około 7.00 policjanci z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji żywieckiej komendy policji, w Wilkowicach, zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna był poszukiwany listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej i Pszczynie. Jak wynika z materiałów sprawy, 65-latek przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od blisko roku. Do odbicia ma karę prawie dwóch lat pozbawienia wolności. Zatrzymany trafił już do aresztu śledczego w Bielsku – Białej.

Wczoraj, oprócz 65-latka, policjanci na terenie Żywiecczyzny zatrzymali pięć osób, które były poszukiwane i unikały odpowiedzialności za wcześniej popełnione przestępstwa lub wykroczenia.


źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy