Poszukiwany mężczyzna wpadł na kradzieży w markecie budowlanym

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.01.2022 13:26,
Poszukiwany mężczyzna wpadł na kradzieży w markecie budowlanym

Jak informuje bielska policja, wczoraj w godzinach południowych dyżurny Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej odebrał zgłoszenie o kradzieży sklepowej w jednym z bielskich marketów budowlanych przy ulicy Warszawskiej. Ujęty przez ochronę mężczyzna skradł młot udarowy wartości prawie 800 złotych.

Kiedy na miejsce dojechali policjanci, sprawdzili 41-letniego mieszkańca powiatu bielskiego w policyjnej bazie danych. Okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Miał do odsiadki karę pół roku pozbawienia wolności za swoje wcześniejsze występki. Skradziony towar nieuszkodzony powrócił na sklepową półkę, a podejrzewany o jego kradzież mężczyzna został doprowadzony do komisariatu.

Tam usłyszał zarzut kradzieży, za którą grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Następnie zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego. Tam poczeka na swój kolejny wyrok.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy