Poszukiwany mężczyzna wpadł podczas sklepowej kradzieży

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2021 10:05,
Mundurowi z bielskiej „trójki” zatrzymali 28-letniego bielszczanina, który w jednym ze sklepów przemysłowych galerii handlowej przy bielskiej ulicy Mostowej został przyłapany przez ochronę na kradzieży.
Poszukiwany mężczyzna wpadł podczas sklepowej kradzieży

W poniedziałek przed południem dyżurny Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej otrzymał zgłoszenie od ochrony jednego ze sklepów wielobranżowych znajdujących się w galerii popularnego centrum handlowego. Został tam ujęty na kradzieży towaru wartości 100 złotych nieuczciwy klient.

Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy sprawdzili 28-latka w policyjnej bazie danych, gdzie okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd, ponieważ na do odbycia karę jednego roku pozbawienia wolności za swoje wcześniejsze występki.

Po sprawdzeniu przez ochronę sklepu zapisu monitoringów z wcześniejszych kradzieży, jakie miały miejsce w sklepie wyszło na jaw, że bielszczanin już dokonywał podobnych kradzieży a łączona kwota skradzionego towaru to ponad 640 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony zgodnie z dyspozycją do zakładu karnego. Sprawy kradzieży sklepowych wyjaśniają teraz policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy