Poszukiwany uciekał przed policją przez balkon

Region, Na sygnale, Wiadomości, 18.06.2020 12:19,
Zaczęło się od awantury w domu....
Poszukiwany uciekał przed policją przez balkon

Jak informuje bielska policja, w środę (17.06) przed godziną 19 jeden z mieszkańców Wilkowic powiadomił, że do domu przyszedł jego brat i wszczyna awanturę z obecnymi w mieszkaniu członkami rodziny. Mężczyzna wezwał interwencję Policji. Kiedy w mieszkaniu pojawili się mundurowi ze szczyrkowskiego komisariatu, 36-latek postanowił uciec przez balkon.

Policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mieszkaniec powiatu bielskiego jest poszukiwany przez bielski sąd, który skazał go na 2,5 roku pozbawienia wolności.

Mundurowi zatrzymali awanturnika i doprowadzili do bielskiej komendy. Był trzeźwy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa i pół roku.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy