Poszukiwany w Niemczach, złapany przez bielskich policjantów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.10.2021 09:52,
Kryminalni z Bielska-Białej zatrzymali 35-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mieszkaniec powiatu żywieckiego miał do odbycia karę ponad 4 lat pozbawienia wolności za wielomilionowe oszustwa i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą na terenie Niemiec.
Poszukiwany w Niemczach, złapany przez bielskich policjantów

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej w ubiegłym tygodniu zatrzymali 35-latka poszukiwanego przez niemiecki wymiar sprawiedliwości, który ukrywał się w Polsce. Stróże prawa jadąc ulicą Żywiecką w Łodygowicach zauważyli pojazd, w którym zauważyli poszukiwaną osobę.

Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli i sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych potwierdzili, że jest poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary ponad 4 lat pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i wielomilionowe oszustwa na szkodę Unii Europejskiej i Republiki Federalnej Niemiec.

Okazało się także, że prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Kryminalni o zatrzymaniu powiadomili Prokuraturę Okręgową w Bielsku-Białej, a 38-latek został doprowadzony do policyjnego aresztu w celu realizacji Europejskiego Nakazu Aresztowania.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy