Potrącenie pieszej. Kobieta przechodziła z dziećmi przez pasy

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 26.10.2019 14:00, ap
Wieczorem w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Na przejściu dla pieszych potrącona została kobieta z dziećmi.
Potrącenie pieszej. Kobieta przechodziła z dziećmi przez pasy
W piątek (25.10) po godz. 19:00 ul. Akademii Umiejętności w Bielsku-Białej matka z dwójką dzieci przechodziła przez pasy. Jedną pociechę trzymała za rękę, drugie maleństwo prowadziła w wózku.

Nagle kobieta zauważyła nadjeżdżający samochód. Matka błyskawicznie zareagowała. Odepchnęła potomstwo (wózek się przewrócił), ale sama nie zdążyła odskoczyć i została potrącona przez pojazd.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się poważnego nie stało.

Okazało się, że mitsubishi prowadziła 69-latka, która (pomimo wymogu) jechała bez okularów. Kobieta straciła prawo jazdy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy