Poważny wypadek w Bielsku-Białej. Sprawców wytropił policyjny pies

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.09.2019 10:46, ap
Wieczorem na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch osobówek. Ranni sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Wytropił ich policyjny pies.
Poważny wypadek w Bielsku-Białej. Sprawców wytropił policyjny pies
W niedzielę [29.09] w na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicz w Bielsku-Białej zderzyły się dwa samochody.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi jadąc aleją Andersa w stronę ul. Hulanki, nie dostosował się do czerwonego światła i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy renault - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Sprawca wypadku jechał z przekroczoną prędkością. Siła zderzenia była potężna. Dachujące audi ścięło 2 latarnie i 3 znaki drogowe. Zanim służby dotarły na miejsce, kierowca i pasażer niemieckiego samochodu zbiegli z miejsca zdarzenia.

Do akcji włączono policyjnego psa tropiącego. Czworonożny funkcjonariusz znalazł dwóch mężczyzn z pobliskich zaroślach. Obaj byli ranni, a stan jednego z nich określono jako poważny. Zostali przetransportowani do szpitala. Kierowcy renault nic poważnego się nie stało.

Policjanci prowadzą teraz czynności pod kątem ustaleń: kto prowadził samochód marki Audi? Dlaczego mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia oraz czy byli pod wpływem alkoholu bądź narkotyków?

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy