Pożar budynków nad jeziorem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.01.2021 18:27,
Poszkodowana została jedna osoba.
Pożar budynków nad jeziorem

W poniedziałek (18.01) po południu doszło do dużego pożaru budynków gospodarczych zlokalizowanych bezpośrednio obok budynku mieszkalnego w Międzybrodziu Żywieckim.

- Na miejscu zastaliśmy silnie rozwinięty pożar dwóch "garaży" oraz pomieszczenia, w którym składowany był węgiel. Sytuacja była groźna z uwagi na znajdujące się w pomieszczeniach butle z gazem. W trakcie akcji doszło do wybuchu butli. Akcja trwała ok 2 godzin. W trakcie próby gaszenia pożaru został poszkodowany właściciel budynku, który został zabrany przez ZRM do szpitala. Żaden ze strażaków nie ucierpiał. Udało się uratować budynek mieszkalny - informują strażacy ochotnicy z Międzybrodzia Żywieckiego.

foto: Straż Międzybrodzie Żywieckie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy