Pożar budynku, a w środku dzieci!

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 20.09.2019 19:45,
Wyglądało groźnie.
Pożar budynku, a w środku dzieci!

W czwartek wieczorem strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pustostanu przy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia z budynku wydobywał się gęsty, czarny dym. W trakcie przeprowadzonego rozpoznania, strażacy zauważyli troje nastolatków na tarasie 2 piętra, którzy z uwagi na gęsty dym nie mogli bezpieczne opuścić budynku. Ratownicy przy pomocy drabiny mechanicznej ewakuowali osoby uwięzione na tarasie. Następnie strażacy ugasili źródła pożaru, które znajdowały się na pierwszym i drugim piętrze - informuje bielska straż pożarna.

Po ugaszeniu, przystąpiono do przeszukania pomieszczeń oraz oddymienia obiektu.

- Po obejściu całego budynku nie stwierdzono innych osób poza tymi, które zostały zdjęte z tarasu. Dzieci bezpiecznie zwieziono na ziemię i zaprowadzono w bezpieczne miejsce - informują strażacy.

Do czasu przyjazdu opiekunów, przebywali pod opieką policji.

źrodło: PSp Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy