Pożar domku letniskowego i stodoły w jednym czasie

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 05.11.2019 08:52, ap, foto: OSP Ligota
To był bardzo pracowity wieczór dla strażaków. Najpierw służby rozdysponowane zostały do pożaru przyczepy kempingowej. W czasie akcji gaśniczej ogień w innym miejscu zajął stodołę.
Pożar domku letniskowego i stodoły w jednym czasie
W poniedziałek ok. godz. 21:35 strażacy rozdysponowani zostali do pożaru przyczepy kempingowej na ul. Czechowickiej w Ligocie. W akcji gaśniczej domku holenderskiego udział brały 2 zastępy OSP Ligota 2 zastępy PSP Bielsko-Biała z posterunku w Czechowicach-Dziedzicach.- Podczas dogaszania domku ok godz. 22:15 dyspozytor PSP w Bielsku-Białej przekierował nasze 2 zastępy do kolejnego poważniejszego pożaru stodoły w Bronowie przy ul. Zarzecznej - relacjonują strażacy z OSP Ligota.

Ogień rozprzestrzenił się po całej stodole. Zagrożony był także budynek pustostanu. Akcja gaśnicza prowadzona przez strażaków trwała do późnych godzin nocnych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy