Pożar w Bestwinie. Właściciel płonącego mieszkania trafił do izby wytrzeźwień

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 15.11.2019 11:06, ap, foto: Bielskie Drogi
W budynku wielorodzinnym wybuchł pożar. Ewakuowano lokatorów. Właściciel mieszkania, w którym zapaliła się kanapa, uciekł z miejsca zdarzenia.
Pożar w Bestwinie. Właściciel płonącego mieszkania trafił do izby wytrzeźwień
W czwartek (14.11) w budynku socjalnym przy ul. Krakowskiej w Bestwinie wybuchł groźny pożar. O godz. 17:53 zaniepokojeni lokatorzy poinformowali służby, że w mieszkaniu na parterze pali się kanapa.Strażacy ewakuowali 7 osób. Inne 3 same opuściły budynek.

- W akcji gaśniczej udział brało 8 zastępów straży pożarnej. Spaleniu uległo wyposażenie mieszkania, w którym doszło do pożaru - wyjaśnia kpt. Patrycja Pokrzywa z bielskiej straży pożarnej.

Zespół pogotowia ratunkowego przebadał lokatorów, w tym także 1-miesięczne dziecko. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Właściciel mieszkania, w którym zapaliła się kanapa, oddalił się z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policję. Mężczyzna był pijany. Trafił do izby wytrzeźwień.

Dokładne przyczyny wybuchu pożaru badają teraz śledczy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy