Pożar w fabryce drewnianych zabawek

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 21.01.2020 09:13, ap, foto: KMP Bielsko-Biała
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru na terenie przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją zabawek drewnianych.
Pożar w fabryce drewnianych zabawek
We wtorek (21 stycznia) przed godziną 6:00 w zakładzie przy ul. Wczasowej w Buczkowicach pojawił się ogień.- O pożarze zaalarmował pracownik firmy, który przyjechał do pracy. Na miejsce natychmiast została skierowana Straż Pożarna oraz Policja. W chwili wybuchu ognia na terenie przedsiębiorstwa nie były prowadzone żadne prace produkcyjne - relacjonuje rzecznik prasowy bielskiej komendy.

Funkcjonariusze zabezpieczają miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych. Przyczyny wybuchu pożaru badają śledczy. Prowadzone będą także policyjne oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy