Próbował okraść sklep. Policja ujawnia zdjęcia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2021 12:21,
Policjanci poszukują sprawcy usiłowania kradzieży sklepowej

Próbował okraść sklep. Policja ujawnia zdjęcia

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 21 stycznia 2021 roku w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Barlickiego 22 w supermarkecie Lidl usiłował skraść towar wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Mężczyzna podczas pobytu w sklepie zapakował do wózka głównie alkoholem, odzieżą roboczą i narzędziami. Następnie po podliczeniu zakupów przy kasie usiłował oddalić się z towarem bez płacenia za zakupy. Po reakcji personelu porzucił skradziony towar i zbiegł.

Rysopis: Mężczyzna. Wiek z wyglądu 35-40 lat, łysy, szczupłej budowy ciała, wzrost około 175 cm. W czasie popełniania przestępstwa ubrany był w pomarańczową bluzę, ciemnoszarą kurtkę, czarne spodnie i obuwie koloru czarnego.

Jego wizerunek zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Policja upubliczniła go, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10, e-mail: [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55

- czytamy w komunikacie bielskiej policji.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy