Przez koronawirusa zamknięty wydział

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.11.2020 14:06,
W najbliższy poniedziałek i wtorek (23 i 24.11) wydział komunikacji i transportu, oddział zamiejscowy w Czechowicach-Dziedzicach będzie zamknięty. Powodem jest COVID-19.
Przez koronawirusa zamknięty wydział

Niestety, pandemia koronawirusa nie odpuszcza. W związku z sytuacją zdrowotną pracowników władze powiatu bielskiego zdecydowały o zamknięciu czechowickiego oddziału Wydziału Komunikacji. Zostanie on uruchomiony ponownie w środę.

- Przepraszamy mieszkańców za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. W sprawach dotyczących profilu kandydata na kierowcę oraz rejestracji pojazdów nowych i zagranicznych prosimy zapisywać się do komunikacji w siedzibie starostwa- przy ul. Piastowskiej 40 w Bielsku-Białej. Umawianie wizyt odbywa się tak samo, jak w przypadku oddziału czechowickiego- poprzez elektroniczny system kolejkowy. Jeśli nie ma pośpiechu, od środy ponownie zapraszamy do Czechowic-Dziedzic - informują urzędnicy.

foto: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy