Przywłaszczył 10 tys. zł, handlował narkotykami. Trafił do aresztu

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 30.05.2019 07:49, red
Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy zatrzymali 30-letniego bielszczanina, który przywłaszczył powierzone mu 10 tys. zł.
Przywłaszczył 10 tys. zł, handlował narkotykami. Trafił do aresztu
Jak informuje bielska policja, kryminalni prowadzili sprawę przywłaszczenia gotówki w kwocie ponad 10 tys. zł. Poszukiwali 30-letniego bielszczanina, któremu 20 maja szefowa powierzyła firmowe pieniądze, aby wpłacił je do banku. Pracownik zniknął jednak razem z gotówką.


Kiedy poszkodowana zgłosiła się na Policję, śledczy z wydziału kryminalnego rozpoczęli poszukiwania 30-latka.

W poniedziałek policjanci ustalili, gdzie może on przebywać. Zaskoczony 30-latek został zatrzymany w sklepie spożywczym. Podczas jego przeszukania policjanci znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować około 500 działek dilerskich, 50 tabletek extasy i marihuanę. Narkotyki były poporcjowane i przygotowane do dystrybucji.

30-latek noc spędził w policyjnym areszcie. W tym czasie śledczy zebrali przeciwko niemu materiał dowodowy z którego wynikało, że zajmował się on handlem narkotykami.

Diler usłyszał zarzuty, a bielski sąd, na wniosek śledczych, zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za przywłaszczenie powierzonej gotówki grozi mu do 5, a za handel narkotykami nawet do 12 lat więzienia.źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy