S-52: w porannych kolizjach uszkodzonych zostało 15 samochodów!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.12.2019 09:06, ap
Karambol na drodze S-52 z Cieszyna do Bielska-Białej. Rano na doszło tam do kilku kolizji, w wyniku których uszkodzonych zostało kilkanaście aut.
S-52: w porannych kolizjach uszkodzonych zostało 15 samochodów!
W poniedziałek (16.12) ok. godz. 5:30 na S-52 w stronę Żywca doszło do kilku kolizji.Karambol zapoczątkował kierowca pojazdu marki Scania z naczepą.

- Podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy prowadzącemu samochód marki Volkswagen Golf. Kierowca scanii został ukarany mandatem - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

To zapoczątkowało lawinę kolizji. Kierowcy mieli trudności z wyhamowaniem, co przyczyniło się do „dobijania” w stojące samochody. I tak uszkodzonych zostało jeszcze kilka pojazdów: bmw, mazda CX-5, audi a3, volkswagen touran, skoda octavia, peugeot 307, volvo V40 i fiat punto.

To jednak nie koniec.

Kilkaset metrów wcześniej uszkodzonych zostało 5 innych samochodów. Kierowca pojazdu marki Skoda Fabia wpadł w poślizg i po kilku obrotach oraz zahaczeniu o barierki energochłonne najechał na tył samochodu marki BMW X6. Natomiast seat arosa uderzył tył skody fabii. Ponadto do komendy zgłosiła się jeszcze jedna osoba, której samochód również został obity podczas porannego zdarzenia.

W sumie w kilku kolizjach uczestniczyło 15 samochodów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy