Samochód dostawczy wpadł do rzeki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.07.2022 11:49,
Pojazdem jechały dwie osoby.
Samochód dostawczy wpadł do rzeki
W środę (20.07) rano służby ratownicze interweniowały w Porąbce przy ulicy Żywieckiej, gdzie samochód dostawczy do transportu odpadów wpadł do rzeki. Z nieznanych na razie powodów kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w barierki energochłonne i wypadło z drogi, staczając się do Soły.


Strażacy informują, że osoby podróżujące pojazdem biorącym udział w kolizji (mężczyzna i kobieta) opuściły samochód o własnych siłach przed przyjazdem służb. Następnie zostały przebadane przez Bielskie Pogotowie Ratunkowe i przetransportowane do szpitala.

Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczeniu cieku wodnego przed ewentualnym wyciekiem substancji ropopochodnej przy pomocy rękawa sorpcyjnego oraz słomy, usunięciu uszkodzonej bariery, usunięciu plamy substancji ropopochodnej z jezdni oraz jej uprzątnięciu. Na czas działań ruch drogowy na ul. Żywieckiej został wstrzymany w obu kierunkach.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy