Sędzia z Bielska-Białej zatrzymał złodziejkę

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 15.07.2019 08:30,
Sędzia z Bielska-Białej zatrzymał złodziejkę

Jak informuje bielska policja, w salonie sprzedaży jednego z bielskich urzędów pocztowych pracownica ochrony zauważyła na monitoringu, jak pewna klientka zabiera z wystawy kilka portfeli oraz opakowania z grami i wychodzi z budynku.

Gdy podeszła do niej, aby ją powstrzymać, 32-latka odepchnęła ją i zaczęła uciekać. Pracownica ochrony ruszyła za nią w pościg. Biegnące kobiety zauważył jeden z przechodniów. Ruszył on w pościg za uciekinierką i ją schwytał.

Okazało się, że przechodniem tym jest sędzia z Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej. Kiedy zgłaszał interwencję, w pobliżu przejeżdżali policjanci wydziału konwojowego.

Sędzia zatrzymał przejeżdżający radiowóz i poinformował ich o zajściu. Mundurowi przewieźli bielszczankę do komendy. Całe skradzione przez nią mienie odzyskano. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety prawie 2,5 promila alkoholu. 32-latka, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży rozbójniczej i została objęta policyjnym dozorem. Za przestępstwo to grozi jej do 10 lat więzienia.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy