Sklepowi złodzieje zatrzymani

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.05.2020 13:15,

Mężczyźni załadowali produktami wózek sklepowy i opuścili market nie płacąc za towar.

Sklepowi złodzieje zatrzymani
Jak informuje żywiecka policja, kilka dni temu tuż przed 10.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym ze sklepów na terenie Żywca doszło do kradzieży. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Jak ustalili, dwóch mężczyzn, załadowało produktami o wartości blisko 600 zł, wózek sklepowy i wyjechali nim ze sklepu, nie płacąc za towar. Gdy zorientowali się, że biegnie za nimi pracownik ochrony, uciekli zostawiając łupy.

Dzielnicowi przystąpili do działania i szybko ustalili kto dopuścił się kradzieży. W krótkim czasie od zdarzenia zatrzymali 36 latka i jego o 12 lat starszego kolegę. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie obaj usłyszeli zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 5 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy