Sklepowy złodziej zatrzymany dzięki reakcji świadka kradzieży

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.03.2021 12:30,
Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci schwytali 27-latka, który w jednym ze sklepów spożywczych w Bielsku-Białej skradł wózek wraz z zawartością artykułów spożywczych i uciekł ze sklepu.

Sklepowy złodziej zatrzymany dzięki reakcji świadka kradzieży

Jak informuje bielska policja, w niedzielę (28.02) wieczorem do jednego ze sklepów spożywczych przy bielskiej ulicy Broniewskiego przyszedł nieuczciwy klient. Zamiast z wózkiem wypełnionym zakupami pójść do kasy, wykorzystał moment nieuwagi i wyszedł ze sklepu, a następnie uciekł. Widział to świadek, który powiadomił dyżurnego komisariatu o zdarzeniu i wskazał policjantom miejsce, w którym ukrył się podejrzewany o kradzież mężczyzna.

Mundurowi ujęli 27-latka i odzyskali skradzione artykuły spożywcze i sklepowy koszyk. Za kradzież został ukarany mandatem karnym.

- Dziękujemy za obywatelską postawę świadkowi, dzięki któremu udało się zatrzymać sklepowego złodzieja - podkreślają policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy