Skradzione w Komorowicach luksusowe bmw odnalezione na drugim końcu Polski

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.07.2021 15:03,
Policjanci z Bielska-Białej razem ze śledczymi z Aleksandrowa Kujawskiego odzyskali warty blisko 150 tysięcy złotych samochód marki BMW Xdrive, skradziony w bielskich Komorowicach.
Skradzione w Komorowicach luksusowe bmw odnalezione na drugim końcu Polski

21 lipca jeden z mieszkańców bielskich Komorowic zawiadomił o kradzieży spod swojego domu luksusowego samochodu marki BMW Xdrive. Według informacji przekazanych przez jego właściciela, do kradzieży doszło kilka godzin wcześniej, a pojazd wraz ze znajdującym się w nim wyposażeniem warty był blisko 153 tysiące złotych. Na miejsce natychmiast zostali skierowani stróże prawa z bielskiej komendy i czwartego komisariatu.

Dzięki osobistemu zaangażowaniu samego pokrzywdzonego i sprawnie podjętym działaniom po jego kradzieży, policjanci szybko ustalili, że skradzione bmw znajduje się na terenie Aleksandrowa Kujawskiego. Śledczy z Bielska-Białej skontaktowali się z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim i stróże prawa jeszcze tego samego dnia odnaleźli skradziony samochód oraz zatrzymali 39-letniego mieszkańca tego miasta, mającego związek z kradzieżą. Mundurowi wkroczyli w ostatniej chwili, gdyż pojazd miał już częściowo zdemontowane elementy nadwozia i wyposażenia.

Mieszkaniec Aleksandrowa Kujawskiego, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Za pomoc w ukryciu skradzionego pojazdu grozi mu kara nawet 5 lat więzienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem, zakazał opuszczania kraju i zastosował poręcznie majątkowe. Postępowanie w sprawie kradzieży prowadzą teraz śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy