Śląska policja poszukuje zaginionego 12-latka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.07.2019 13:09,
Śląska policja poszukuje zaginionego 12-latka
Świętochłowiccy policjanci poszukują 12-letniego autystycznego Stevena, który w dniu 24 lipca br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

- Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt - apelują policjanci.


Steven PILARSKI ur. w 2007 r., wyszedł z domu w Świętochłowicach w dniu 24 lipca br. o godzinie 21.00 i dotychczas nie nawiązał kontaktu z najbliższymi, nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Chłopiec ostatni raz widziany był w dniu 25 lipca br. na terenie Katowic ul. Korfantego w towarzystwie 18-letniej koleżanki i 16-letniego kolegi.

Rysopis: wiek z wyglądu ok 15 lat, wzrost 170cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie blond

Znaki szczególne: nie posiada

W chwili zaginięcia ubrany w jasnoniebieskie spodenki do kolan, czarno-żółtą koszulkę oraz buty sportowe koloru czarnego, posiadał przy sobie plecak koloru niebieskiego z napisem „adidas”

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach telefony: (32) 34 90 266, (32) 34 90 255 lub z najbliższą jednostką policji - 112.

źródło: śląska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy