Śmierć na szlaku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.08.2021 15:17,
Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny.
Śmierć na szlaku
W poniedziałek (16.08) po południu ratownicy beskidzkiej grupy GOPR otrzymali zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie bez oznak funkcji życiowych leżącym na zielonym szlaku w okolicach Przełęczy Pawlusiej. Osoba zgłaszająca (znajomy poszkodowanego, z którym w tym dniu znakował szlaki turystyczne) została poproszona o zainstalowanie aplikacji Ratunek w celu określenia dokładnej lokalizacji zdarzenia.

- Po uzyskaniu koordynatów z CSR wyruszyły dwa zespoły ratowników oraz ratownik z Hali Miziowej. Po dotarciu na miejsce rozpoczęto RKO z użyciem defibrylatora. Na miejsce zdarzenia ratownicy przetransportowali Zespół Ratownictwa Medycznego z Żabnicy Skałki. O godz. 16:05 odstąpiono od czynności ratunkowych i zawiadomiono Policję o zgonie. Po przeprowadzonych czynnościach, ratownikom GOPR pozostał smutny obowiązek transportu zwłok do Żabnicy. Działania zakończyli o godz. 20:20 powrotem do CSR Szczyrk - informuje GOPR Beskidy.

źródło: GOPR Beskidy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy