Śmierdzący problem w Czechowicach-Dziedzicach! Na drogę wypadły szczątki kurczaków

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 24.09.2019 11:57, ap
Do nietypowej interwencji służb doszło wieczorem na ul. Narutowicza w Czechowicach-Dziedzicach. Z ciężarówki wypadły szczątki kurczaków. Przejeżdżające po resztkach drobiu samochody roznosiły fetor po okolicy.
Śmierdzący problem w Czechowicach-Dziedzicach! Na drogę wypadły szczątki kurczaków
W poniedziałek ok. 20:00 policjanci z Czechowic-Dziedzic otrzymali informację o znajdujących się na jezdni wnętrznościach zwierzęcych. Na pierwszym zakręcie od ul.Traugutta na długości ok. 100 m leżały szczątki drobiu.

- W celu utylizacji odpadów na miejsce zdarzenia rozdysponowano policję, 2 zastępy straży pożarnej, straż miejską oraz przedstawicieli zarządzania kryzysowego z Czechowic - relacjonuje p.o. asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Z uwagi na zagrożenie w ruchu drogowym ul. Narutowicza zamknięta została w obu kierunkach.


Zablokowana droga to nie jedyny problem związany z zalegającymi na drodze szczątkami kurczaków. Przejeżdżające ulicą samochody przed jej zamknięciem roznosiły okropny fetor po okolicy. Mieszkańcom trudno było zasnąć przy woni padliny. Sytuację udało się opanować dopiero ok. godz. 1:00.

Resztki kurczaków prawdopodobnie wypadły z jadącej tamtędy ciężarówki. Mundurowi ustalają szczegóły zdarzenia.

- Dzisiaj policjanci z Czechowic ustalają pochodzenie odpadów - dodaje funkcjonariusz KMP w Bielsku-Białej. Sprawa jest rozwojowa.

zdjęcie ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy