Sprawca kolizji szybko namierzony przez policjantów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.04.2020 13:59,
Kierowca chciał najwyraźniej uniknąć odpowiedzialności.
Sprawca kolizji szybko namierzony przez policjantów
Policjanci z żywieckiej drogówki w chwilę od zgłoszenia namierzyli sprawcę kolizji drogowej. Kierowca uderzył w elektroniczny wyświetlacz na przystanku i odjechał. Został zauważony kilka kilometrów od miejsca zdarzenia. Za naruszenie przepisów ruchu drogowego otrzymał mandat karny.


Jak informuje policja we wtorek około 18.30 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że kierowca samochodu dostawczego uszkodził elektroniczną tablicę rozkładu jazdy, znajdującą się na przystanku autobusowym w Żywcu na Al. Piłsudskiego.

Nie było wiadomo jaki dokładnie samochód brał udział w kolizji oraz w jakim kierunku odjechał. Policjanci z żywieckiej drogówki rozpoczęli poszukiwania za sprawcą zdarzenia. Po chwili zauważyli renault master, który nosił ślady wgniecenia.

Za kierownicą siedział 45-letni mieszkaniec Gdańska. Mężczyzna przyznał, że w trakcie zawracania uderzył w tablicę, po czym odjechał. Za spowodowanie kolizji drogowej otrzymał mandat karny.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy