Sprawca kradzieży rozbójniczej poszukiwany przez policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.07.2020 10:53,
Bielscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna dokonał kradzieży alkoholu z jednego ze sklepów i groził pracownikowi sklepu.
Sprawca kradzieży rozbójniczej poszukiwany przez policję

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 17 marca 2020 roku dokonał kradzieży butelki alkoholu w sklepie przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy groził użyciem przemocy kierownikowi sklepu.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, bez zarostu. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemne spodnie typu bojówki, zieloną bluzę z długim rękawem, kamizelkę koloru niebieskiego, czapkę z daszkiem koloru ciemnego z logiem firmy ”Adidas”, ciemne buty z białą podeszwą typu sportowego. Na szyi miał zawieszone słuchawki. Publikujemy zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 812 08 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 812 12 55. Zapewniamy anonimowość

- czytamy w komunikacie bielskiej policji.źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy