reklama

Sprawca wypadku drogowego poszukiwany przez policję

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 05.09.2019 10:48,
Sprawca wypadku drogowego poszukiwany przez policję
Bielska policja szuka sprawcy wypadku, do którego doszło 9 sierpnia 2019 r. ok. godz. 11.00 w Bielsku-Białej, na ulicy Piłsudskiego 43.

Kierujący rowerem zderzył się z pieszą, a następnie oddalił z miejsca zdarzenia. Rowerzystą był mężczyzna w wieku 50-70 lat, tęgiej budowy ciała, wzrostu ok. 180 cm, jasne włosy. W wyniku wypadku piesza doznała obrażeń ciała.
- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego. Wizerunek sprawcy został utrwalony na kamerze monitoringu miejskiego. Publikujemy zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów. Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat powyższego wypadku o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapiennej 45, telefon 33 8121280, 33 8121425, 33 8121255 - czytamy w policyjnym komunikacie.
źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy