Sprawczyni kradzieży poszukiwana przez bielską policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.05.2020 13:28,
Wszystko zostało nagrane na monitoringu.
Sprawczyni kradzieży poszukiwana przez bielską policję

Do kradzieży doszło 7 marca br. ok. godziny 11.30 w lokalu gastronomicznym Kociołek przy bielskiej ulicy 11 Listopada 10. Kradzież i osoba podejrzewana o jej dokonanie została zarejestrowana przez kamery monitoringu wewnątrz lokalu. Sprawczynią jest kobieta, która wykorzystała moment nieuwagi jednej z klientek i wyjęła z jej torebki portfel wraz z kartą bankomatową.

Monitoring zarejestrował także drugą kobietę, razem z którą podejrzewana o kradzież portfela weszła i wyszły z lokalu. Z okoliczności sprawy wynika, że kobiety te znają się. Poszukujemy tego świadka i prosimy o pilny kontakt z Policją!


Rysopis sprawczyni: Kobieta w wieku około 20 lat, średniej budowy ciała, włosy jasne, długie. Ubrana była w kurtkę z szalem na szyi.

-

"Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, prosimy kierować do:

Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: [email protected]
Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112,

Gwarantujemy anonimowość!"

- informuje bielska policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy