reklama

Strażacy ewakuowali chłopców z drzewa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2021 15:45,
Do nietypowej interwencji z udziałem dwóch nieletnich doszło 30 maja przy ulicy Szymanowskiego w Cieszynie.
Strażacy ewakuowali chłopców z drzewa

Dyżurny komendy Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie telefoniczne, o awanturujących się osobach w rejonie skate parku. Przybyli na miejsce strażnicy nie zastali awanturujących się osób lecz dwóch chłopców, którzy weszli na drzewo i nie potrafili samodzielnie z niego zejść. Jeden z chłopców skarżył się na ból w kostce. Na miejsce wezwano Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe.

Chłopców ściągnięto z drzewa z wysokości około 3 metrów. Po oględzinach przez zespół ratowniczy jeden z chłopców trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Drugi został przewieziony przez patrol Policji do jego miejsca zamieszkania.

Podobna sytuacja miała również miejsce kilka dni wcześniej kiedy strażnicy miejscy musieli interweniować w stosunku do chłopca, który także utknął na drzewie i nie potrafił z niego zejść o własnych siłach.

źródło: Straż Miejska Cieszyn

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy