Strażacy szukali pożaru. Płonęły opony

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.11.2019 09:00, ap, foto: OSP Międzybrodzie Bialskie
Strażacy OSP Międzybrodzie Bialskie otrzymali wezwanie do palącego się budynku w Czernichowie. Okazało się, że pożar nie wybuchł ani w Czernichowie, ani w budynku.
Strażacy szukali pożaru. Płonęły opony
Do zdarzenia doszło we wtorek (26.11) ok. godz. 18:40.2 zastępy OSP zostały rozdysponowane do pożaru budynku w Czernichowie.

- Jak się okazało, sytuacja nie miała miejsca w Czernichowie, tylko w Zarzeczu. Okazało się również, że nie pali się budynek, tylko opony składowane za budynkiem - relacjonują funkcjonariusze OSP Międzybrodzie Bialskie.

W tym czasie z płomieniami walczyły już jednostki z OSP Czernchów-Tresna, OSP Międzybrodzie Żywieckie, OSP Zarzecze i JRG Żywiec.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy