Szaleniec za kierownicą - w terenie zabudowanym pędził ponad 140 km/godz.

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.02.2020 13:15,
Zobaczcie nagranie.
Szaleniec za kierownicą - w terenie zabudowanym pędził ponad 140 km/godz.
Utrata prawa jazdy to wynik szaleńczej jazdy 32-letniego mieszkańca powiatu bielskiego. Mężczyzna nie zważając na złe warunki atmosferyczne, w terenie zabudowanym, pędził samochodem z prędkością ponad 140 km/h. Jego rajd przerwali policjanci z żywieckiej drogówki. Mundurowi skierowali sprawę do sądu, który oceni zachowanie kierującego i może orzec w stosunku do niego czasowy zakaz prowadzenia pojazdów.


W poniedziałek (4.02) policjanci z żywieckiej drogówki pełnili służbę w miejscowości Las w powiecie żywieckim, na drodze wojewódzkiej 946. W pewnym momencie, z zawrotną prędkością minął ich samochód.

- Policjanci rozpoczęli pościg. Kierowca renault, nie zważając na złe warunki atmosferyczne, śliską nawierzchnię i padający deszcz, w terenie zabudowanym z pędził prędkością ponad 140 km/h - relacjonują policjanci.

Po zatrzymaniu samochodu przez policjantów okazało się, że za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego przez 32-latka, policjanci odstąpili od postępowania mandatowego i sprawę skierowali do sądu. Sąd w stosunku do kierowcy może orzec czasowy zakaz prowadzenia pojazdów.


źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy