Szczegóły dotyczące nocnego pożaru w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.05.2021 10:06,
W poniedziałek (10.05) około 20.30 doszło do pożaru pustostanu znajdującego się przy ulicy Trakcyjnej w Bielsku-Białej. Pierwsi na miejsce dotarli mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. Stróże prawa dokonali lustracji i sprawdzenie płonącego budynku, nie ujawniając żadnych osób w jego okolicy ani wewnątrz.
Szczegóły dotyczące nocnego pożaru w Bielsku-Białej

Na czas trwania akcji gaśniczej policjanci z prewencji oraz drogówki zamknęli ruch drogowy na całej ulicy Trakcyjnej, oraz na ulicy Grażyńskiego, na odcinku od ulicy Kwiatkowskiego do Centrum Handlowego Sfera. Czynności policjantów na miejscu koordynował naczelnik wydziału ruchu drogowego. Z zalecenia strażaków z Państwowej Straży Pożarnej ruch kolejowy na linii Bielsko-Biała – Wadowice został wstrzymany. Akcja gaśnicza trwała do wczesnych godzin porannych dzisiaj. Strażacy na bieżąco oraz po zakończeniu działań gaśniczych sprawdzali pogorzelisko, na szczęście nie ujawniono żadnych osób poszkodowanych.

Według wstępnych ustaleń policjantów budynek, który uległ spaleniu, był nieużytkowany, należał do jednej ze spółek PKP. Miejsce zdarzenia zabezpieczają teraz mundurowi. Następnie zostaną wykonane oględziny kryminalistyczne z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Dokładne przyczyny i okoliczności pożaru ustalają śledczy.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy