Szczęśliwy finał poszukiwań 76-latka

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 29.07.2021 11:05,
Policjanci zakończyli poszukiwania 76-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który 27 lipca 2021 roku opuścił jedną z bielskich placówek opiekuńczych.
Szczęśliwy finał poszukiwań 76-latka

Zaginiony 76-latek wyszedł z placówki opiekuńczej w Bielsku-Białej w dniu 27 lipca br. około godziny 14.30. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z personelem placówki. Administracja zawiadomiła o jego zaginięciu, a policjanci opublikowali jego wizerunek z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.

Ostatniej nocy, ze środy na czwartek w rejonie dworca PKS przy ulicy Warszawskiej zaginionego mężczyznę zauważyli policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. 76-letni senior został odnaleziony cały i zdrowy, a następnie przekazany placówce opiekuńczej, z której się wcześniej oddalił.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy