Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionych nastolatków

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.03.2021 11:41, foto: OSP Żywiec - Sporysz
Zaginięcie zgłoszono w czwartek wieczorem.
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionych nastolatków

W czwartek około godziny 21.20 do żywieckiej komendy policji zatelefonowała kobieta i powiadomiła o zaginięciu jej synów. Jak ustalili policjanci, bracia w wieku 13 i 15 lat wyszli około 12.30 z domu i do chwili zgłoszenia nie wrócili, ani nie nawiązali kontaktu z rodziną.

Jak informuje żywiecka policja, sytuacja była bardzo poważna bowiem było już ciemno i spadała temperatura. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w których brali udział policjanci oraz cztery zastępy straży pożarnej, wykorzystano również kamerę termowizyjną.

Po godzinie 1.00 w nocy poszukiwania przerwano. Dzisiaj od wczesnych godzin rannych policjanci je. W czasie prowadzonej akcji poszukiwawczej żywieccy dzielnicowi otrzymali informację, w jakim przypuszczalnie rejonie miasta mogą znajdować się chłopcy.

Natychmiast pojechali w to miejsce i po chwili wypatrzyli nastolatków. Chłopcy cali i zdrowi zostali przekazani rodzicom.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy