Szpital wstrzymuje przyjęcia na oddział wewnętrzny i odwiedziny chorych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.11.2021 13:40, foto: Szpital Żywiec
Dotyczy to szpitala w Żywcu.
Szpital wstrzymuje przyjęcia na oddział wewnętrzny i odwiedziny chorych
Poniżej komunikat Szpitala w Żywcu w tej sprawie

- W związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną i wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 Szpital Żywiec do odwołania wstrzymuje przyjęcia pacjentów na Oddział Wewnętrzny, który na wniosek Wojewody Śląskiego jest w trakcie przekształcania w Oddział Covidowy. Dodatkowo Szpital Żywiec tworzy dwa miejsca intensywnej terapii dla pacjentów zakażonych SARS-CoV-2.
Ze względu na bieżącą sytuację od 24 listopada br. wstrzymane zostają również odwiedziny chorych, przebywających na wszystkich oddziałach szpitala.

Jednocześnie informujemy, że paczki dla pacjentów będą przyjmowane w godzinach 10.00-11.00,14.00-16.00, 18.00-19.00, przy wejściu głównym do Szpitala.

- poinformował szpital w Żywcu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy