Tak minęły święta na bielskich drogach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.04.2021 09:45,
W czasie świątecznego weekendu na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło do 1 wypadku, w którym ranna została 1 osoba oraz 11-stu kolizji drogowych.
Tak minęły święta na bielskich drogach

Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci z ruchu drogowego, prewencji oraz wydziałów kryminalnych. Mundurowi byli widoczni w newralgicznych miejscach o największym natężeniu ruchu drogowego oraz w miejscach wskazywanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Stróże prawa sprawdzali, m.in. stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów i prędkość, z jaką poruszali się po drogach. Szczególną uwagę zwracali na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Policjanci z drogówki kontrolowali prędkość i trzeźwość kierowców, a także stan techniczny samochodów. Niestety, zatrzymano 4 kierowców, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem alkoholu. Doszło do jednego wypadku — potrącenia pieszej, w którym obrażenia odniosła 30-letnia bielszczanka. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy z bielskiego wydziału kryminalnego. Ponadto miało miejsce 11 kolizji drogowych.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy