reklama

To była bardzo kosztowna przejażdżka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.06.2022 13:04,
Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali do kontroli 36-latka.
To była bardzo kosztowna przejażdżka
W środę przed południem mundurowi z drogówki patrolowali Aleję Generała Andersa w Bielsku-Białej. Ich uwagę zwrócił kierujący osobowym chryslerem. Policjanci postanowili zatrzymać mężczyznę do kontroli drogowej. Po sprawdzeniu 36-latka w policyjnej bazie danych okazało się, że nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Samochód, którym jechał, nie miał wykonanych badań technicznych ani opłaconej polisy OC. Stróże prawa zawiadomili Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, który może nałożyć karę administracyjną za niedopełnienie obowiązku ubezpieczenia samochodu. Okazało się, także że pojazd był jedynie czasowo dopuszczony do ruchu, a od lipca ubiegłego roku właściciel nie odebrał z wydziału komunikacji dowodu rejestracyjnego. O dalszym losie nieodpowiedzialnego 36-latka zdecyduje niebawem sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy