To Ty decydujesz… Data emisji tego nagrania nie jest przypadkowa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2021 10:23,
Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu zrealizował spot profilaktyczny „To Ty decydujesz”.
To Ty decydujesz… Data emisji tego nagrania nie jest przypadkowa
Jego głównym celem jest zwrócenie uwagi na kierujących, którzy w czasie jazdy nie stosują się do zakazu korzystania z telefonu, wymagającego trzymania urządzenia lub mikrofonu w ręce.Zamiarem policjantów było pobudzenie świadomości kierowców do tego, że wsiadając za kierownicę są odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale za życie i zdrowie innych użytkowników dróg.

- Data emisji spotu nie jest przypadkowa. - Data promocji spotu nie jest przypadkowa. Przed nami Walentynki, święto które każdemu kojarzy się z miłością, bliskością i szczęściem. Pamiętając o tych którzy nas kochają i których my kochamy, dbajmy o bezpieczeństwo na drodze. Miłość to bezpieczeństwo, a bezpieczeństwo to życie. Podejmując złe decyzje nie zbierajmy innym ich bliskich…..- informują autorzy nagrania.

Zobaczcie sami

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy