Trochę słońca i kierowcy tracą rozum!

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.10.2019 11:13, ap
Wystarczył słoneczny weekend, by wzrosła liczba pijanych kierowców . Żywiecka drogówka w krótkim czasie wyeliminowała z dalszej jazdy aż 13 osób na podwójnym gazie, w tym także rowerzystów.
Trochę słońca i kierowcy tracą rozum!
Pomimo licznych apeli i kampanii społecznych nadal zdążają się kierowcy, którzy stwarzają zagrożenie.

W ciągu kilku ostatnich dni policjanci zatrzymali 13 kierowców pojazdów, którzy zdecydowali się na jazdę, po tym, jak wcześniej spożywali alkohol.

- Wśród zatrzymanych kierowców samochodów dwóch było nietrzeźwych, a czterech kierowało w stanie po użyciu alkoholu. Dużym zagrożeniem w ruchu drogowym są również rowerzyści, którzy korzystają ze swoich jednośladów, po wcześniejszym spożyciu alkoholu. Wśród zatrzymanych rowerzystów czterech było nietrzeźwych, a jeden zdecydował się na jazdę będąc po użyciu alkoholu - wylicza asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Mundurowi po raz kolejny apelują: bez względu na to czym się poruszamy, kierując po tym jak spożywaliśmy alkohol, stwarzamy zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy