Trwają poszukiwania zaginionego 67-latka

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 06.02.2020 10:52,
Trwają poszukiwania zaginionego 67-latka

Cieszyńscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 67-letniego mieszkańca Ochab Małych. Mężczyzna w środę (5.02) w godzinach popołudniowych oddalił się miejsca zamieszkania. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z cieszyńską Policją tel. 33 8516255. 67-letni mężczyzna zaginął w środę 5 lutego 2020 roku w Ochabach Małych. Mężczyzna ma problem z komunikowaniem się, przez co kontakt z nim jest utrudniony, nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe łysina z bocznymi włosami, oczy niebieski, okulary,

Znaki szczególne: Mężczyzna podczas chodu gestykuluje.

Ubiór zaginionego: zimowa kurtka koloru szaro-zielonego, niebieskie spodnie typu jeans, buty brązowe, skórzane za kostkę, czarna czapka.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu - telefon 33 8516255 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy