Uderzył nastolatka, jest już w rękach policji

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 17.11.2021 09:44,
Bielscy policjanci ustalili tożsamość 23-letniego bielszczanina, który w ubiegły piątek na terenie popularnego centrum handlowego uderzył 16-latka, powodując uszkodzenie jego ciała.
Uderzył nastolatka, jest już w rękach policji

2 listopada br. w godzinach popołudniowych na terenie popularnego centrum handlowego przy bielskiej ulicy Leszczyńskiej doszło do zdarzenia, podczas którego 16-letni chłopak został uderzony w twarz przez dorosłego mężczyznę, co spowodowało uszczerbek na jego zdrowiu.

Sprawą zajęli się śledczy z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Ustalili, że chłopak został uderzony przez jednego sprawcę, który znajdował się w towarzystwie innych osób niebiorących udziału w bezpośredniej napaści.

Stróże prawa ustalili tożsamość podejrzewanego o ten czyn mężczyzny. Wczoraj 23-letni mieszkaniec Bielska-Białej, wiedząc, że jest poszukiwany przez kryminalnych, zgłosił się do komisariatu przy ulicy Składowej. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała powodujący uszczerbek ciała 16-latka. Grozi mu za to kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy