Ukradł klucze do mieszkania, a potem pieniądze

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.10.2021 11:02,
Mężczyzna najpierw ukradł klucze do jednego z domów, a następnie przy ich użyciu dostał się do środka i skradł pieniądze.
Ukradł klucze do mieszkania, a potem pieniądze
Policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali informację, że do jednego z mieszkań na terenie miasta miało miejsce włamanie. Skradziono pieniądze w wysokości tysiąca zł. Śledczy sprawdzali każdy ślad i informację mogącą naprowadzić ich na sprawcę.

Wkrótce ustalili, że za włamaniem mógł stać 24-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna znał się z pokrzywdzonym bowiem przez jakiś czas razem pracowali. Wykorzystując ten fakt, ukradł mu klucze, wiedział też doskonale kiedy nie będzie go w domu. 24-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy