Ukradł w sklepie za 50 zł i zniszczył kamerę monitoringu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.01.2022 11:25,
Bielscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który został ujęty przez ochronę supermarketu na sklepowej kradzieży artykułów spożywczych za 50 złotych.
Ukradł w sklepie za 50 zł i zniszczył kamerę monitoringu

W środę w godzinach popołudniowych w hipermarkecie w centrum handlowym przy bielskiej ulicy Leszczyńskiej ochrona ujęła sprawcę kradzieży wartych blisko 50 złotych artykułów spożywczych. Towar został uszkodzony i nie mógł zostać przywrócony do sprzedaży, a mężczyzna został umieszczony w pomieszczeniu dla ochrony.

Tam podczas oczekiwania na przyjazd wezwanego patrolu Policji zniszczył kamerę monitoringu, powodując straty na ponad 3 tysiące złotych. Kiedy na miejsce dotarli stróże prawa 38-latek, został zatrzymany, policjanci z pierwszego komisariatu przyjęli zawiadomienie o zniszczeniu mienia. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie blisko półtora promila alkoholu.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut zniszczenie mienia, za który grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za wykroczenie kradzieży i będzie musiał zapłacić za wszystkie spowodowane straty. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy