Upojony alkoholem zasnął na przystanku

Region, Na sygnale, Wiadomości, 23.01.2020 12:30, ap, zdjęcie ilustracyjne
Przy takiej temperaturze to mogło skończyć się tragedią. Pijany mężczyzna zasnął na przystanku autobusowym. Na szczęście ktoś poinformował służby.
Upojony alkoholem zasnął na przystanku
W poniedziałek (22 stycznia) dyżurny Straży Miejskiej w Cieszynie odebrał zgłoszenie o osobie leżącej na ławce, na jednym z przystanków autobusowych.Interweniujący strażnicy potwierdzili informację.

- Na ławce, w stanie upojenia alkoholowego leżał mężczyzna. Osoba miała problemy z poruszaniem się o własnych siłach - relacjonują funkcjonariusze.

Mężczyzna wydmuchał 3 promile alkoholu. Na szczęście wiedział, gdzie mieszka. Strażnicy przewieźli go i zostawili pod opieką członków rodziny.

Pamiętajmy, że nawet jeśli podejrzewamy, że ktoś jest pod wpływem alkoholu - musimy reagować! Przy takich temperaturach łatwo o wychłodzenie organizmu prowadzące nawet do śmierci!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy