Uszkodził kilka samochodów. Wpadł dzięki monitoringowi

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.08.2020 17:00,
Uszkodził kilka samochodów. Wpadł dzięki monitoringowi

Jak informuje bielska Straż Miejska, kilka dni temu w nocy dyżurny monitoringu straży miejskiej podczas obserwacji centrum miasta zauważył na ul.Młyńskiej w Bielsku-Białej mężczyznę, który uszkodził kilka pojazdów zaparkowanych wzdłuż ulicy.

- Dyżurny niezwłocznie skierował na miejsce patrol straży miejskiej. Mężczyzna widząc nadjeżdżający patrol zaczął uciekać. W bezpośrednim pościgu osobę ujęto i przekazano przybyłemu na miejsce patrolowi policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazdy oprócz oderwanego lusterka i tylnej wycieraczki posiadają wgniecenia karoserii. Osoba, która niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku cudzą rzecz, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Sprawca zdarzenia to będący pod wpływem alkoholu mieszkaniec Bielska-Białej - informuje bielska Straż Miejska.

źródło: Straż Miejska-Bialsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy