Utrudnienia w Czechowicach. Autobus potrącił kobietę

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 16.12.2019 19:10, ap
Wypadek w Czechowicach-Dziedzicach. Piesza została potrącona przez autobus MZK.
Utrudnienia w Czechowicach. Autobus potrącił kobietę
[AKTUALIZACJA 19:40]

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności dzisiejszego wypadku. Na ten moment nie można stwierdzić czy winny jest kierowca MZK, czy to piesza wtargnęła pod autobus w rejonie skrzyżowania.

- Kierowca skręcając z ulicy Węglowej potrącił kobietę lewym, przednim narożnikiem autobusu. W wyniku zdarzenia piesza utraciła przytomność - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Kobieta została przetransportowana do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Jej tożsamość nie jest znana, ponieważ piesza nie ma przy sobie żadnych dokumentów.

Podczas gwałtownego hamowania, ucierpiał także małoletni pasażer autobusu. Dziecko uderzyło w przedni fotel.

Wcześniej pisaliśmy:

Do wypadku doszło w poniedziałek (16.12) po godz. 17:00.Na skrzyżowaniu ul. Węglowej z Górniczą autobus miejski potrącił kobietę.

Na miejscu zdarzenia trwa akcja służb ratunkowych. Występują utrudnienia w ruchu.

Wkrótce więcej informacji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy