UWAGA! Wypadki na drogach. Apel policji

Region, Na sygnale, Wiadomości, 20.04.2021 14:57,
W jednym z nich obrażeń doznała 91-letnia piesza
UWAGA! Wypadki na drogach. Apel policji

We wtorek (20.04) w Czańcu na ulicy Kęckiej kilka minut po 10:00 kierujący rowerem 47-latek wjechał pod prawidłowo poruszający się pojazd marki Renault kierowany przez 40-letnią kierującą. Na szczęście mężczyzna nie odniósł obrażeń i skończyło się na sinikach. Za popełnione wykroczenie drogowe mundurowi ukarali mężczyznę mandatem.

W Bielsku-Białej na ulicy Michałowicza tuż przed godziną 13 doszło do potracenia pieszej. Według wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia 59-letni kierujący autobusem poruszał się w dół ulicą Michałowicza w kierunku ulicy Partyzantów.

Na przejściu dla pieszych na wysokości skrzyżowania z ulicą Grażyny autobus potrącił 91-latkę, która wchodziła na przejście z prawej strony na lewą z punktu widzenia kierowcy autobusu. Kobieta doznała obrażeń. Pogotowie ratunkowe udzieliło jej na miejscu zdarzenia pomocy. Na czas oględzin miejsca zdarzenia drogowego ruch ulicą Michałowicza odbywa się wahadłowo. Dokładne przyczyny i okoliczności ustalają policjanci z Bielska-Białej.

- Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o ostrożność, przepisowe i bezpieczne korzystanie z drogi. Zachowajmy kulturę oraz wzajemny szacunek na drodze, abyśmy wszyscy mogli cali i zdrowi dotrzeć na calu każdej naszej podróży - apelują policjanci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy